O nás

Chemická a mikrobiologická laboratoř, akreditovaná Českým institutem pro akreditaci dle 

ČSN EN ISO/IEC 17025:2018, zkušební laboratoř č. 1273. 

Chemila, spol. s r.o., vznikla v roce 1996 jako malá laboratoř se dvěma pracovníky a postupně se rozrostla na společnost poskytující zákazníkům z 25 zemí celého světa na 40 různých zkoušek a stanovení. V týmu 14 pracovníků jsou zastoupeni odborníci na chemii, mikrobiologii a statistické zpracování dat. Jsme zástupci České republiky v příslušném evropském technickém normotvorném výboru. Každoročně se úspěšně účastníme několika mezinárodních mezilaboratorních porovnání v oblastech chemického a mikrobiologického rozboru vod, potravin, sterility, kosmetiky či testování biocidů. Spolupracujeme s provozovateli bazénů a lázní, výrobci potravin, zdravotnických prostředků a dezinfekcí. Kontrolujeme účinnost sterilizátorů v nemocnicích, lékárnách, lékařských ordinacích a nehtových studiích.

kONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Chemila s.r.o. | © Copyright 2022 | Patrikorsak.cz |

O nás

Chemila, spol. s r. o., vznikla v roce 1996 jako malá laboratoř se dvěma pracovníky a postupně se rozrostla na společnost poskytující zákazníkům z 25 zemí celého světa na 40 různých zkoušek a stanovení. V týmu 14 pracovníků jsou zastoupeni odborníci na chemii, mikrobiologii a statistické zpracování dat.

Jsme zástupci České republiky v příslušném technickém normotvorném výboru. Každoročně se úspěšně účastníme několika mezinárodních mezilaboratorních porovnání v oblastech chemického a mikrobiologického rozboru vod, potravin, sterility, kosmetiky či testování biocidů.

Spolupracujeme s provozovateli bazénů a lázní, výrobci potravin, zdravotnických prostředků a dezinfekcí. Kontrolujeme účinnost sterilizátorů v nemocnicích, lékárnách, lékařských ordinacích a nehtových studiích.

Osvědčení

kONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Chemila s.r.o. | © Copyright 2022 | Patrikorsak.cz |